KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15966355
nr 1596 6355
Edit Gustafson
(1886-1968), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 35x26 cm, yttermått inklusive ram: 48x39 cm
Edit Gustafson, svensk målare född 1886 i Uppsala, död 1968.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:34:25
150 kr
Edit Gustafson
Läs mer om Edit Gustafson